Prowadzący

Kadra Laboratorium Meisnera jest starannie wykształcona przez naszą Prezeskę Sylwię Kaczmarek.

 

Instruktorzy Labu uczestniczą_li w tematycznych kursach z edukatorami zagranicznymi oraz otrzymują wsparcie mentoringowe Sylwii w całym okresie pracy dla Labu.

Praca Sylwii Kaczmarek jest mentorowana przez jednego z najlepszych coachów tej Techniki w Europie – Simona Furnessa – wykładowcy The Actors Temple, ucznia Toma Radcliffe’a, który studiował u Sanforda Meisnera.

Sylwia jako jedyna osoba w Polsce została zaproszona do stałej kadry nauczycielskiej w zagranicznych studiach aktorskich specjalizujących się w uczeniu Techniki Meisnera za granicą: londyńskim The Actor’s Temple (2016-20 r.), paryskim Azot (2020-22 r.), coach aktorski w Focal (Szwajcaria 2020-teraz).

Instruktorzy Laboratorium pracowali dotychczas w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Francji i Hiszpani, oraz w Polsce: AST, Warszawska Szkoła Filmowa, AktorStudio, Studio Teatralne KADR, Teatr Maska w Rzeszowie, Teatr Ateneum w Katowicach, festiwal „Translantyk”.

Sylwia Kaczmarek

CEO Laboratorium Meisnera. Instruktorka Techniki Meisnera (Polska, UK, Francja, Szwajcaria). Coachka aktorów, reżyserów. ICF Coach.

poznaj lepiej