Stage combat

Foundations of Stage Combat z Laurencem Carmichael

Przepychanki i niebezpieczne rekwizyty to nieodłączna część wielu pełnych napięcia scen w filmie i teatrze. Studenci będą mieć okazję doświadczyć pracy w tym klimacie. Kilkudniowy warsztat wprowadza w tajniki walki wręcz- zadawania ciosów pięścią, kopania, walki z nożem i innymi przypadkowymi przedmiotami, takimi jak noga od krzesła, długopis itp. Wszystko to będzie wspierać rozwój amerykańskich technik aktorskich – w tym techniki Meisnera – w odgrywaniu przez nich scen konfliktu. Uczestnicy będą zachęcani do nakręcenia etiud telefonem lub kamerą, aby eksplorować pomysły na filmowanie i odgrywanie scen akcji.

Daty i godziny

Ilość miejsc: 12-14 osób
Cena: 
Cena zniżkowa dla uczestników modułów: 

Miejsce: Laboratorium Meisnera, Warszawa

Prowadzący: Lawrence Carmichael

Aktor, wokalista, specjalista ruchu scenicznego i reżyser walk scenicznych, z ponad dwudziestoletnim międzynarodowym doświadczeniem. Współpracował regularnie m.in. z Sydney Theatre Company, Opera Australia, Bell Shakespeare, NIDA, ABC Television & ATG.  Nauczał na uniwersytetach i w instytutach w Australii, Europie i Wielkiej Brytanii.

Lawrence posiada duże doświadczenie w reżyserii zarówno w teatrze, jak i w filmie. Jego ostatnią produkcją jest “Random Acts of Shakespeare” zrealizowane dla The Bath Literature Festival i “On The Ropes” w Theatre Delicatessen.

Demo walk scenicznych: http://www.dailymotion.com/video/x9iwx4_lawrence-carmichael-fight-director_shortfilms

Więcej na: http://www.lawrencecarmichael.com

Prowadzący:
Laurence Carmichael
Najbliższa data:
Cena:
Zapisy przez formularz