Praca nad scenami

Stań się masterem_ką budowania pomostu emocjonalnego między Tobą, a postacią na bazie rzetelnego zrozumienia tekstu! Po tym kursie analiza tekstu, wiarygodne zagranie sceny i wejście w nią z adekwatnym ładunkiem energetycznym może stać się wyróżniającym Cię zasobem aktorskim.

Krótki kurs 'Praca nad scenami’ oferuje zbiór narzędzi aktorskich, wybranych spośród wachlarza możliwości Techniki Meisnera, dzięki którym efektywnie i kreatywnie odnajdziecie się w procesie pracy z tekstem sceny. 

Pierwszym krokiem jest precyzyjne rozczytanie sceny – po to, by wiedzieć dokładnie, co nasza postać robi i jaka jest jej potrzeba. Zapewni to meisnerowa analiza – dzięki czemu już zawsze będziesz wiedzieć, jaki jest Twój punkt 'start’ w pracy. 

Kolejnym jest zbudowanie pomostu pomiędzy Tobą a postacią – tak by sprawy, które Ciebie przecież nie dotyczą, mogły zarezonować emocjonalne. Budowanie autentycznego zaangażowania zapewni narzędzie „As if’, którego różne odsłony emocjonalne pozwolą na elastyczne reagowanie na zadania stawiane przez reżysera. 

Dzień pierwszy: 

Analiza sceny, określenie działania i potrzeby postaci, praca nad AS IF i zbudowanie pomostu emocjonalnego między postacią a wrażliwością aktora. Praktyka AS IF. 

Dzień drugi: 

Wejście w scenę z punktu AS IF.

Ilość uczestników: max 10 osób

Czas pracy: 8 godzin

Terminy i godziny zajęć:

  • napisz do nas

Miejsce zajęć stacjonarnych:

GOOD STUDIO, ul. Taśmowa 1, 02-667 Warszawa

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowolabmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Prosimy o wysłanie kilku słów o swoim dotychczasowym dorobku.

Jeżeli nie otrzymaliście od nas odpowiedzi zwrotniej, uprzejmie prosimy sprawdzić folder: SPAM. Zapewniamy, że odpowiadamy na każdego maila, który do nas jest wysłany!

Na życzenie wystawiamy certyfikat o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Prowadzący:
Katarzyna Kołodziejczak
Najbliższa data:
Napisz do nas
Cena:
Napisz do nas
Zapisy przez formularz