Physical Character Work

Physical Character Work z Lawrencem Carmichael

Ten warsztat jest niesamowitą okazją do otwarcia się na nowe aspekty pracy aktora, uświadomienia sobie własnych nawyków i limitów, głębszego zrozumienia postaci i połączenia się z nią na różne, nowe sposoby, o których prawdopodobnie wcześniej nie pomyśleliście.

Na zajęciach będziemy eksplorować różne elementy pracy aktorskiej związanej z fizycznym aspektem kreowania postaci. Będziemy badać postawę i pozycję waszych ciał, szukać ruchów, gestów i innych cech postaci. Popracujemy również z maskami neutralnymi oraz będziemy czerpać z Komedii dell’Arte. Używając tekstu i w/w elementów pracy zagłębimy się w postać i zmierzymy się z ograniczeniami Waszych ciał.

Uczestnicy zapoznają się z postaciami, które są zazwyczaj poza ich typem castingowym. Otrzymają narzędzia do ich eksploracji i znajdą wolność ekspresji w ich odgrywaniu.

Daty i godziny: 

Ilość miejsc: 8 -10 osób
Cena: 
Cena zniżkowa dla uczestników modułów: 

Miejsce: Laboratorium Meisnera, Warszawa

O prowadzącym: Lawrence Carmichael

Aktor, wokalista, specjalista ruchu scenicznego i reżyser walk scenicznych, z ponad dwudziestoletnim międzynarodowym doświadczeniem. Współpracował regularnie m.in. z Sydney Theatre Company, Opera Australia, Bell Shakespeare, NIDA, ABC Television & ATG.  Nauczał na uniwersytetach i w instytutach w Australii, Europie i Wielkiej Brytanii.

Lawrence posiada duże doświadczenie w reżyserii zarówno w teatrze, jak i w filmie. Jego ostatnią produkcją jest “Random Acts of Shakespeare” zrealizowane dla The Bath Literature Festival i “On The Ropes” w Theatre Delicatessen.

Więcej na: http://www.lawrencecarmichael.com

Prowadzący:
Lawrence Carmichael
Najbliższa data:
Cena:
Zapisy przez formularz