Personalizacja tekstu

Co to znaczy, kiedy reżyser prosi, aby „powiedzieć tekst od siebie”?  Warsztaty z personalizacji tekstu pozwolą aktorom wzmocnić ich emocjonalne zrozumienie tekstu oraz połączenie
z nim
, co sprawi, że zaczną działać w sposób organiczny i efektywny.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zbudować autentyczne połączenie między Tobą a słowami pisarza/poety, szczególnie w kluczowych dla postaci momentach (gdy mówią o ważnych dla nich osobach, wydarzeniach czy miejscach) –  ten kurs jest dla Ciebie.

Wspólnie zapracujemy na to, aby wypowiadane słowa były dla Ciebie tak samo ważne i pełne treści jak dla postaci. Moc personalizacji jest ogromna: działa zarówno na poziomie reakcji emocjonalnych, umysłowych i fizycznych.

Dwudniowe warsztaty skierowane są przede wszystkim do aktorów profesjonalnych, wykorzystujących w pracy różne techniki aktorskie, studentów wydziałów aktorskich lub pracujących aktorów amatorów.

Zapraszamy zarówno uczestników naszych stałych kursów, jak i osoby niezaznajomione z techniką Meisnera.

Ilość uczestników: max 10 osób.

Czas pracy: 8 godzin // 4 godziny każdego dnia

Cena regularna: 350 zł
Cena zniżkowa dla studentów regularnych Laboratorium: 320zł

Termin:

Miejsce: Laboratorium Meisnera, Warszawa

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Prowadzący:
Najbliższa data:
Cena:
Zapisy przez formularz