Jak być skutecznym na castingu reklamowym

Dlaczego niektórych nieustannie widzimy na ekranach, a inni nie mogą się przebić? Castingi reklamowe rządzą się swoimi prawami – należy wiedzieć, co zrobić, aby być skutecznym podczas przesłuchań w obecności casting directorów.

Na warsztatach prowadzący przeprowadzi studentów przez drogę od podjęcia współpracy z agencją aktorską po samą realizację filmu reklamowego.

Pierwszego dnia odpowiemy na pytania:

z jakimi agencjami i w jaki sposób podjąć współpracę?

Co sprawi, że będziecie proponowani reżyserom castingów?

Dlaczego warto wiedzieć, jakim jesteś typem castingowym?

W jaki sposób budować swoją markę jako aktora, który realizuje projekty reklamowe?

Jak dobrze zaprezentować się na przesłuchaniu i czego unikać?

Studenci dowiedzą się, w jaki sposób podejść do recallu oraz co można zrobić, żeby zwiększyć na nim swoje szanse. Będą pracować nad tym, jak zostać zapamiętanym i pozostawić po sobie dobre wrażenie. Porozmawiają o tym, jak zachowywać się na planie podczas realizacji filmu reklamowego i w przyszłości stać się dobrym partnerem do dalszej współpracy.

W kolejnych dniach czeka ich realizacja  zadań aktorskich: od podstawowych po te bardziej skomplikowane. Ćwiczenia będą omawiane z instruktorem i realizowane ponownie. Pomoże to
w sukcesywnym realizowaniu self-tape’ów.


Będziemy pracować na platformie ZOOM. Pozwoli to wiernie odzwierciedlać warsztaty stacjonarne – uczestnicy będą widzieć się nawzajem. Pobranie platformy jest darmowe.

Po przetestowaniu tego rozwiązania z innymi grupami doszliśmy do wniosku, że wrażenie oraz doświadczenie zdobyte na kursie on-line będzie niemal identyczne do tego zdobytego podczas pracy na żywo.  Ćwiczenia w parach będą odbywać się w „pokojach online” oraz przed oczami prowadzących i uczestników. Zapewniamy indywidualne podejście wobec każdego studenta.

Prosimy o przygotowanie zeszytu oraz długopisu. Zalecamy użycie komputera, laptopa, ewentualnie tabletu, tak, żeby obraz na ekranie był w miarę możliwości dużych rozmiarów.

Dzień przed kursem będziemy testować platformę. Pokażemy jej funkcje, tak aby w dniu kursu nie trzeba było martwić się aspektami technicznymi.

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub poprzez formularz na tej stronie. Prosimy o wysłanie kilku słów o dotychczasowym dorobku.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Prowadzący:
Bartek Gola
Najbliższa data:
Cena:
Zapisy przez formularz