Date26.06.2021 - 27.06.2021
PlaceLaboratorium Meisnera
Seat0/10
Cena350
Zapisz się

Zapraszamy na bardzo praktyczny i kompaktowy dwudniowy warsztat dla aktorów, reżyserów, castingerów i aktorów amatorów.
Taktyki aktorskie to sposób w jaki dostajesz to, czego potrzebujesz w scenie. Taktyki są definiowane poprzez aktywne czasowniki, np.: flirtowanie,  szantażowanie, rozbawianie, oczarowywanie, grożenie, inspirowanie, uwodzenie, ustalanie zasad itp. Tak naprawdę nieświadomie używasz taktyk cały czas. W momencie, gdy Ci nam na czymś zależy stosujesz różne sposoby starając się osiągnąć swój cel. W życiu używamy jednak tylko ograniczonej liczby taktyk, głównie takich, które są dla nas skuteczne. Nie zawsze Twój zestaw narzędzi będzie służył postaci, bo ona często kieruje się innymi pobudkami. Dzięki temu warsztatowi zaczniesz używać taktyk świadomie oraz uzyskasz dostęp do tych, które stosujesz w życiu rzadko lub wcale. Tym samym, poszerzysz swoje możliwości aktorskie.

TERMIN:

26-27 czerwca (13:45-17:45)

Prowadząca: Aleksandra Walusiak

ilość uczestników: max 10 osób.

ilość godzin pracy: 8 godzin, 4 godziny każdego dnia

Miejsce: Tarnowiecka 48

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.