Gabinet spotkań teatralnych

Marzysz o tym, żeby stworzyć spektakl i sprawdzić, jak wygląda praca w zorganizowanej grupie teatralnej? Spróbuj swoich sił na warsztatach prowadzonych przez aktora i reżysera Bartka Golę! Fundacja Act 4 Art imienia Meisnera zaprasza na nowy format zajęć – Gabinet Spotkań Teatralnych.

Podczas GST będziemy pracować nad stworzeniem pokazu scen, który ostatniego dnia zajęć zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności. Każdy z uczestników, aby stworzyć kreację sceniczną, zmierzy się z wybitną postacią z kanonu światowej literatury. Będzie to szansa na rozwinięcie swoich umiejętności aktorskich oraz popracowaniem nad świadomym budowaniem sylwetki bohatera – tego, co czuje, myśli, jak ocenia świat i serię wydarzeń, która się mu przydarza.

Zajęcia odbędą się w kameralnym gronie 8-12 uczestników.

W ciągu 60h zajęć oferujemy:

 • pracę nad budowaniem postaci
  (w jaki sposób postać się porusza, jakie ma konflikty, wewnętrzne, jakie ma relacje z innymi, co potrzebuje w sobie odkryć, aby stworzyć realistyczną rolę)
 • wspólne tworzenie pokazu
 • wybór scen przez instruktora zajęć
 • naukę profesjonalnej analizy tekstu
 • warsztaty z instruktorką Jagoda Pyrz w czasie trwania kursu
 • archiwizację wideo pokazu oraz materiał zdjęciowy z wydarzenia

GST skierowany jest:

 • do osób pełnoletnich
 • dla osób, które chcą rozwijać swój warsztat aktorski, pracować na emocjami, występować przed publicznością
 • w pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia osób, które mają doświadczenie zdobyte na warsztatach aktorskich, impro itp.

Zajęcia w ramach spotkań Gabinetu Spotkań Teatralnych będą odbywać będą odbywać się w czwartki, począwszy od 14 października 2021 roku, godz.18.15-22.15.

CENA (60 h zajęć): 1850 zł/ płatne w ratach 1950 zł

Aby się zgłosić prosimy o napisanie w mailu kilka słów o sobie oraz swoim dotychczasowym doświadczeniu aktorskim. Wiadomości prosimy kierować na labmeisnera@gmail.com

MIEJSCE: Laboratorium Meisnera, ul. Tarnowiecka 48, Warszawa

Gabinet Spotkań Teatralnych jest projektem cyklicznym i uczestnicy poprzednich edycji mają pierwszeństwo zapisania się na kolejne edycje tego popularnego kursu!

Prowadzący:
Bartek Gola
Najbliższa data:
Nabór ciągły
Cena:
1850 zł
Masz pytanie?