labmeisnera@gmail.com

30 mar 2017

Nina Syc

Nina Syc (aka Ania Gastol) jest profesjonalną charakteryzatorką i stylistką włosów, z dyplomem Londyńskiej uczelni Delamar Academy of Make-up,oraz London College of Fashion, jak również ukończonymi kursami MAC Cosmetics w Chicago.

Nina posiada ponad 12 lat doświadczenia w pracy w dziedzinie filmu, teatru i mody. Poza pracą na planach filmowych Nina oferuje swoje usługi prywatnym klientom, organizuje warsztaty makijażu.

Nina specjalizuje się w makijażu Airbrush (nakładanie podkładu za pomocą aerografu). Od 17 lat mieszka poza granicami kraju (Miami, Chicago, Londyn, obecnie dzieli swój czas prywatny i zawodowy pomiędzy Rzymem, Mediolanem i Polską).

Ma na swym koncie pracę w wielu produkcjach telewizyjnych, reklamach oraz na ponad 20-stu filmach głównie produkcji angielskiej, włoskiej, amerykańskiej i kanadyjskiej. Pracowała na planach w Cinecitta Studios w Rzymie, serialu komedii w Londynie dla Paramount Comedy, telewizji niemieckiej Servus TV, oraz na planie z Claudia Cardinale i William’em Moseley (znany z Opowieści z Narnii). Od kilku lat współpracuje z TVP Info w Rzymie.

http://www.charismaticmakeup.com

http://www.imdb.com/name/nm2979028/

https://film-tv-makeup.blogspot.com/