labmeisnera@gmail.com

6 lut 2017

Judy Turan

4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością. Wspomnienia możecie napisać na owych wstążkach lub po prostu wypełnić nimi powietrze.
 
 
Nie kupujcie kwiatów – będziemy wdzięczni za przekazanie wartości bukietów i wieńców na rzecz funduszu edukacyjnego córek Judy i Miguela – Emmy i Grety. Wpłaty prosimy kierować na konto mamy Judy, Małgorzaty Bekier: 43 1090 1870 0000 0001 0890 0852.
 
 

Aktorka i coach. Aktorsko kształaciła się w Warszawie, Nowym Jorku i Berline. Dyplom aktorski zdobyła w 2008 roku, a certifikat coachingowy ICC w 2010. W technice Meisnera edukuje się od początków powstania Laboratorium u Sylwii Kaczmarek, a także u Simona Furness i Toma Radcliffe (The Actor’s Temple London).
Zagrała w wielu sztukach teatralnych, w tym: Prawo McGoverna, reż. Piotr Łazarkiewicz/Maciej Kowalewski, tekst Zbigniew Hołdys w Teatrze na Woli w Warszawie, Giovanni, reż. Grzegorz Jarzyna w TR Warszawa, Mieszczanin szlachcicem, reż. D. Foulkes, Nie płacz Penelopo, reż. Sylwester Biraga, Chopin. Cztery wieczory…, reż. D. Foulkes w Teatrze Druga Strefa w Warszawie, Ala z elementarza, reż. Agnieszka Glińska w Teatrze Żydowskim w Warszawie, I Love War, reż. Reda Haddad w Instytucie Teatralnym w Warszawie oraz Cantata for Four Wings w Teatrze Żydowskim w Warszawie. Ma na koncie role w filmach fabularnych, dokumentalnych i serialach. Wraz z Teatrem Druga Strefa otrzymała nagrodę specjalną Le Coup de Coeur na festiwalu teatralnym Avignon OFF 2009.
Organizowała pracę artystyczną w Smatter Theatre Ensemble w Nowym Jorku i podczas Finge Festival New York 2003, współpracuje z Fundacją Shalom, Fundacją MaMa, Centrum Kultury Jidysz, kinem Muranów, Muzeum Powstania Warszawskiego. Zaangażowana w propagowanie nowatorskiego programu ArtCoaching, czyli coachingu w środowiskach twórczych.
http://www.judyturan.com