InstructorJagoda Pyrz
Date28.10.2021 - 31.10.2021
PlaceWarszawa
Seat0/8
Cena600 zł
Zapisz się

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kursy stacjonarne jak i on-line.

Aktorstwo jest sztuką. Aby sprzyjać procesom twórczym w zawodzie aktora, potrzebny jest solidny warsztat. Nawyki wyniesione z funkcjonowania w społeczeństwie, stoją niestety na drodze do kreatywnego podejścia do aktorstwa, ograniczają zdolności ekspresji. Często słuchamy wybiórczo, dopuszczamy do siebie tylko to, co chcemy dopuścić, nie wychodzimy poza strefę komfortu. Kurs “Wprowadzenie do Techniki Meisnera” może to zmienić.

Podczas zajęć aktorzy zapoznają się z bazowym ćwiczeniem techniki Meisnera: ćwiczeniem Powtórek (Repetition). Praca ta może zaskoczyć uczestników świeżym spojrzeniem i głębokim wglądem w aktorstwo. Celem tego ćwiczenia jest:

 •  zwiększenie otwarcia emocjonalnego na partnera,
 • uświadomienie sobie istnienia konkretnych dla każdego aktora blokad i mechanizmów obronnych, które stoją na przeszkodzie pełnemu wyrażaniu emocji,
 • pogłębienie umiejętności słyszenia komunikatów werbalnych i niewerbalnych,
 • spontaniczne pójście za intuicją.

To warsztat dla tych, dla których autentyczność i spontaniczność jest kluczowa. Dla aktorów gotowych na otwarcie, pójście za impulsem, intensywne doświadczenie siebie i partnera poza strefą komfortu.

Warsztat jest skierowany do aktorów profesjonalnych i praktykujących aktorów amatorów. Zapraszamy również do uczestnictwa reżyserów, scenarzystów, wokalistów oraz tancerzy. Kurs jest bardzo angażujący i wymagający emocjonalnie, zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

W związku z sytuacją pandemiczną stajemy na przeciw naszym kursantom i tworzymy kursy on-line bez konieczności wychodzenia z domu.

Ilość uczestników max 10 osób

Czas pracy: 20 godzin

Terminy w trybie stacjonarnym: WARSZAWA

  • 29-31.10 z Jagodą Pyrz i Katarzyną Kołodziejczak
  • 29.10 – zajęcia w godzinach 18.15-20.15 (zajęcia online w formie nagrania)
  • 30.10 – zajęcia w godzinach 11.00-13.00
  • 31.10 – zajęcia w godzinach 12.00-14.00
Miejsce: Laboratorium Meisnera / ul. Tarnowiecka 48
CENA: 600 ZŁ

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki o dwuletnim Treningu w Technice Meisnera – nabory do grup kursu 2020-2022 trwają – oraz do śledzenia naszego fanpage’a, na którym będą się pojawiać darmowe webinary na temat techniki Meisnera.

https://www.facebook.com/LaboratoriumMeisnera