InstructorJagoda Pyrz
Date15.11.2020 - 19.11.2020
PlaceWarszawa
Seat0/8
Cena600 zł
Zapisz się

WRACAMY DO KURSÓW STACJONARNYCH

Aktorstwo jest sztuką. Aby sprzyjać procesom twórczym w zawodzie aktora, potrzebny jest solidny warsztat. Nawyki wyniesione z funkcjonowania w społeczeństwie, stoją niestety na drodze do kreatywnego podejścia do aktorstwa, ograniczają zdolności ekspresji. Często słuchamy wybiórczo, dopuszczamy do siebie tylko to, co chcemy dopuścić, nie wychodzimy poza strefę komfortu. Kurs “Wprowadzenie do Techniki Meisnera” może to zmienić.

Podczas zajęć aktorzy zapoznają się z bazowym ćwiczeniem techniki Meisnera: ćwiczeniem Powtórek (Repetition). Praca ta może zaskoczyć uczestników świeżym spojrzeniem i głębokim wglądem w aktorstwo. Celem tego ćwiczenia jest:

  •  zwiększenie otwarcia emocjonalnego na partnera,
  • uświadomienie sobie istnienia konkretnych dla każdego aktora blokad i mechanizmów obronnych, które stoją na przeszkodzie pełnemu wyrażaniu emocji,
  • pogłębienie umiejętności słyszenia komunikatów werbalnych i niewerbalnych,
  • spontaniczne pójście za intuicją.

To warsztat dla tych, dla których autentyczność i spontaniczność jest kluczowa. Dla aktorów gotowych na otwarcie, pójście za impulsem, intensywne doświadczenie siebie i partnera poza strefą komfortu.

Warsztat jest skierowany do aktorów profesjonalnych i praktykujących aktorów amatorów. Zapraszamy również do uczestnictwa reżyserów, scenarzystów, wokalistów oraz tancerzy. Kurs jest bardzo angażujący i wymagający emocjonalnie, zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

Ilość uczestników: max 8 osób (do momentu zniesienia limitów w związku z koronawirusem)

Czas pracy: 20 godzin

Terminy: WARSZAWA

  • 15-19.XI z Jagodą Pyrz, niedziela godz 9-13, dni powszednie 18.15-22.15
  • 3-7.XII z Kasią Kołodziejczak weekend 17-21, dni powszednie 18.15-22.15
CENA 600 ZŁ
Miejsce: Laboratorium Meisnera / ul. Tarnowiecka 48

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki o dwuletnim Treningu w Technice Meisnera – nabory do grup kursu 2020-2022 trwają – oraz do śledzenia naszego fanpaga, na którym będą się pojawiać darmowe webinary na temat techniki Meisnera.

https://www.facebook.com/LaboratoriumMeisnera