InstructorJudy Turan
PlaceLaboratorium Meisnera
Seat0/8
Cena350 zł
Zapisz się

Zapraszamy na  warsztat  „Przygotowanie emocjonalne”.

Emocje są w aktorstwie nieodzowne. Z nich składa się całe nasze życie, a chcąc grać prawdziwie
i wyrażać się w pełni w pracy aktorskiej, potrzebujemy mieć do nich łatwy (i najczęściej szybki) dostęp. A to z kolei wymaga odpowiedniego przygotowania, które sprawi, że nasz występ będzie żywy i nasycony.

Na warsztacie skupimy się na kluczowym ćwiczeniu z zakresu przygotowania emocjonalnego aktora, tzw.”śnieniu na jawie”. Dzięki temu narzędziu będziecie mieli okazję trenować Waszą wyobraźnię, która pozwoli Wam dotrzeć do Waszej głębokiej emocjonalności. Skupimy się zarówno na dotarciu do głębi emocji, jak i na ich organicznym wyrażaniu, najpełniej jak to możliwe.

Drugiego dnia warsztatów będziemy pracować z fragmentami tekstów przygotowanych wcześniej przez uczestników. Poczujecie na własnej skórze, że możliwości  na powiedzenie tego samego tekstu są równie bogate, jak paleta barw Waszych uczuć.

Poznacie lub odświeżycie ćwiczenie, które może być stosowane jako niebagatelna rozgrzewka przed spektaklem czy na planie.
Dwudniowe warsztaty skierowane są przede wszystkim do aktorów profesjonalnych, wykorzystujących w pracy różne techniki aktorskie, studentów wydziałów aktorskich lub pracujących aktorów amatorów.

Zapraszamy zarówno uczestników naszych stałych kursów, jak i osoby nie zaznajomione z techniką Meisnera.

Ilość uczestników: max 8 osób.

Czas pracy: 8 godzin // 4 godziny każdego dnia

Cena regularna: 350 zł // cena zniżkowa dla studentów regularnych Labu: 320zł

Termin:

Miejsce: Laboratorium Meisnera, ul. Tarnowiecka 48

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku/CV.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.