Seat0/10
Cena350
Zapisz się

Ten dwudniowy kurs pozwoli aktorom wzmocnić ich emocjonalne zrozumienie tekstu i połączenie się z nim w organiczny i efektywny sposób.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zbudować autentyczne połączenie między Tobą, a słowami na papierze, szczególnie w kluczowych dla postaci momentach, gdy mówią one o ważnych dla nich osobach, wydarzeniach czy miejscach, ten kurs jest dla Ciebie. Wspólnie sprawimy, aby słowa przez Ciebie wypowiadane były dla Ciebie tak samo ważne i pełne treści, jak dla postaci.

Personalizacja Tekstu jest narzędziem aktorskim pozwalającym wybudować pomost emocjonalny pomiędzy wybranymi słowami/frazami tekstu a aktorem. Używając personalizacji sprawisz, że Twój występ w jego kluczowych momentach będzie pełen życia i autentycznych uczuć. Moc personalizacji jest ogromna i zadziwiająca, działa ona zarówno na poziomie reakcji emocjonalnych, umysłowych i fizycznych.

Dwudniowe warsztaty skierowane są przede wszystkim do aktorów profesjonalnych, wykorzystujących w pracy różne techniki aktorskie, studentów wydziałów aktorskich lub pracujących aktorów amatorów.

Zapraszamy zarówno uczestników naszych stałych kursów, jak i osoby niezaznajomione z techniką Meisnera.

Ilość uczestników: max 10 osób.

Czas pracy: 8 godzin // 4 godziny każdego dnia

Cena regularna: 350 zł // cena zniżkowa dla studentów regularnych Labu: 320zł

Termin: nieznany.

godz.

Miejsce: Laboratorium Meisnera,

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com lub przez formularz na tej stronie. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.