Date22.09.2018 - 18.11.2018
Cena980
Zapisz się

W JAKI SPOSÓB MOŻE PRZEBIEGAĆ TWOJA EDUKACJA W LABORATORIM MEISNERA?

Laboratorium jako pierwsze w Polsce oferuje możliwość pełnego wglądu w to, czego nauczał Sanford Meisner. Wyróżnia nas KADRA NAUCZYCIELSKA i współpraca z europejską mekką Techniki Meisnera – The Actors Temple! Praca Sylwii Kaczmarek jest mentorowana przez jednego z najlepszych coachów tej techniki w Europie – Simona Furness – wykładowcy The Actors Temple, ucznia Toma Radcliffe, który studiował z Sanfordem Meisnerem. Sylwia od roku 2016 należy również do kadry nauczycielskiej The Actors Temple. Judy Turan ukończyła pełny trening aktorski w Laboratorium Meisnera i szereg kursów pod okiem: Toma Radcliffe i Simona Furness. Aleksandra Walusiak ukończyła Pełny Trening z Sylwią Kaczmarek, kształciła się również u Simona Furness. Nauczyciele Techniki Meisnera z Wielkiej Brytanii odwiedzają Laboratorium Meisnera regularnie, a nasi stali studenci mają prawo do pierwszeństwa zapisów na ich kursy oraz zniżek.

Pierwszym krokiem w edukacji jest wspomniany wyżej warsztat Wprowadzenie do Meisnera.

Kolejne terminy Wprowadzeń:

15-18 września prowadzi Judy Turan

szczegóły http://laboratoriummeisnera.pl/course/wprowadzenie-do-meisnera/

Po Wprowadzeniu do Meisnera (w Laboratorium Meisnera lub z którymkolwiek z nauczycieli The Actors Temple w innych miastach Europy i Polski ) aktorzy mają możliwość kontynuować trening w formie regularnych zajęć modułowych. NABÓR NA najbliższy MODUŁ 1 TRWA!!

We wrześniu 2018 rozpocznie się  Moduł 1 w trybie zjazdowym (pierwsze zajęcia w dniach 22-24.09). Ilość miejsc jest ograniczona, osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Rozpoczynający się Moduł 1 obejmie 5 trzydniowych zjazdów. Pracujemy w kameralnych grupach 8-12 osób.

Cena za jeden moduł: 980 zł.

Już po Module 1 aktorzy pokonawszy złe nawyki, maniery i blokady, poznawszy swoje najróżniejsze emocje, mają do nich swobodny dostęp co przekłada się na ich pracę zawodową.

Każdy moduł poświęcony jest innemu blokowi tematycznemu Techniki Meisnera. W następujących po sobie modułach aktorzy wykorzystują wiedzę i praktykę zdobytą wcześniej.

Tematy zajęć na poszczególnych modułach:

Moduł 1 – ćwiczenie Powtórek (Repetition)+ ćwiczenie Niezależnej czynności (Independent Activity)

Moduł 2 – Podstawowa praca z tekstem ( 3 Monologi ) + ćwiczenie Niezależnej czynności (Independent Activity)

Moduł 3 – ćwiczenia Relacji ( Relationship exercises ), emocjonalne przygotowanie do scen

Moduł 4 – Improwizacje

Moduł 5/6/7 – Monologi, Praca nad Postacią, Sceny

Zapraszamy do wspólnej pracy! Zgłoszenia poprzez stronę lub mailowo labmeisnera@gmail.com

Artykuły o Technice Meisnera znajdują się w sekcji http://laboratoriummeisnera.pl/o-nas/pisza-o-nas/