Date24.06.2020 - 27.06.2020
Seat0/10
Cena 650
Zapisz się
Castingi reklamowe rządzą się swoimi prawami. Dlaczego niektórych nieustannie widzimy na ekranach, a inni nie mogą się przebić?

Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Gola, który w swoim dorobku ma dziesiątki zrealizowanych projektów( takich jak ING, METLIFE, ALLEGRO, PROCTER&GAMBLE, SOMERSBY, PERŁA, T-MOBILE, LOTTO, WEDEL, ZOTT, ORLEN, JACOBS, DX2, OPONEO, ESKA, WOŚP, BIŻUTERIA SIGNET, McDONALD’S, HOCHLAND, PKO, FORTUNA, ŁOWICZ, TREFL i wiele innych)  i podzieli się z wami swoim wieloletnim doświadczeniem.

Bartłomiej w reklamie PKO                                                          Bartłomiej Gola w reklamie PKO BP

DATA: 24-27 czerwca
GODZINY ZAJĘĆ: w dni powszednie: 17.45-22.15, w weekend 10-14.30, (4.5 h dziennie)
+ 23 czerwca ( spotkanie techniczne ) godz. 17.45

Cena promocyjna: 650 zł (na czas epidemii koronawirusa)

Cena regularna: 730 zł

———————————————————————————————————————————————————————-

Na warsztatach zostaniecie przeprowadzenie przez drogę od podjęcia współpracy z agencją aktorską po samą realizację filmu reklamowego.

Pierwszego dnia dowiecie się z jakimi agencjami i w jaki sposób podjąć współpracę. Co sprawi, że będziecie proponowani reżyserom castingów i dlaczego warto wiedzieć, jakim typem castingowym jesteś.

W jaki sposób budować swoją markę jako aktora, który realizuje projekty reklamowe.

Jak dobrze zaprezentować się na przesłuchaniu i czego unikać.

Zdobędziecie informacje w jaki sposób podejść do recallu. Co możecie zrobić, żeby zwiększyć na nim swoje szanse.

Usłyszycie jak zostać zapamiętanym i pozostawić po sobie dobre wrażenie. Porozmawiamy o tym jak zachować się na planie podczas realizacji filmu reklamowego i w przyszłości stać się dobrym partnerem do dalszej współpracy.

W kolejnych dniach będziemy realizować  zadania aktorskie. Zaczynając od tych, które wykonuje się na każdym castingu, po te bardziej skomplikowane. Ćwiczenia będą omawiane z instruktorem i ponownie realizowane. Dzięki temu będziecie mogli sukcesywnie realizować self tape albo dobrze wypaść na castingach reklamowych.

———————————————————————————————————————————————————————-

Platforma ZOOM na której będziemy pracować będzie wiernie odzwierciedlać warsztaty stacjonarne, każdy z uczestników będzie widział się nawzajem. Pobranie platformy jest darmowe co za tym idzie nie wiąże się to z innymi kosztami. Po testach doszliśmy do wniosku, że wrażenie oraz doświadczenie zdobyte na kursie on-line będzie zaskakująco podobne do tego zdobytego przy pracy na żywo!  Będziecie mieli możliwość ćwiczyć w parach w ‚pokojach online’ , przed oczami prowadzących i uczestników jak i zarówno indywidualnie w trakcie ćwiczeń innych.

Prosimy przygotować jakiś zeszyt i coś do pisania. Zalecamy użycie komputera, laptopa, ewentualnie tabletu, tak, żeby obraz był w miarę duży.

Dzień przed kursem będziecie mogli przetestować platformę. Pokażemy Wam jej funkcje, tak aby w dniu kursu, nie trzeba było już się martwić aspektami technicznymi.

———————————————————————————————————————————————————————-

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: labmeisnera@gmail.com Proszę wysłać kilka słów o sobie.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.