Instructor
PlaceLaboratorium Meisnera
Seat0/1
Cena150/h
Zapisz się
Jeśli chcesz rzetelnie przygotować się do EGZAMINU EKSTERNISTYCZNEGO dla AKTORÓW DRAMATU w ZWIĄZKU ARTYSTÓW SCEN POLSKICH proponujemy, żebyś zaufał starannie wybranym do tego instruktorom Laboratorium Meisnera, (2 z nich po tymże egzaminie) którzy z sukcesem przygotowali podopiecznych, którzy uzyskali dyplom ZASPU w roku 2019!
Zajęcia odbywać będą się indywidualnie, dzięki temu, po konsultacji z naszą kadrą sam zdecydujesz ile czasu potrzebujesz na przygotowanie i dostosujesz plan pracy do swoich potrzeb, od Ciebie też będzie zależne kiedy te prace rozpoczniesz.
OFERUJEMY:
– pomoc w doborze tekstów pokazującej jak najlepiej i w jak najbardziej wszechstronny sposób emploi każdego z aktorów.
– przygotowanie wymaganych 10 tekstów i 2 piosenek (zgodnie z regulaminem ZASP)
– praca nad interpretacją i wykonaniem tekstów z naciskiem na specyficzne wymagania komisji egzaminacyjnej
– prace z elementami Techniki Meisnera: Przygotowanie Emocjonalne, Analiza Tekstu i budowanie pomostu pomiędzy aktorem/ką i tekstem (As If), Taktyki Aktorskie (sposoby realizowania potrzeby postaci)
– zapewnienie partnera/ki do scen przygotowywanych na egzamin w ramach grupy uczestników zajęć
– wyspecjalizowaną kadrę instruktorów z Laboratorium Meisnera
oraz (dodatkowo płatne, polecimy sprawdzone przez nas osoby do każdego z tych zadań)
–  konsultacja z logopedą
–  konsultacja z odpowiednio sprofilowanym muzykiem/czką w celu dobrania najlepszej dla kandydata tonacji wykonania piosenek
– możliwość nagrania podkładu do piosenek
 SYSTEM PRACY
System pracy ustalimy indywidualnie z każdym z uczestników, biorąc pod uwagę jego potrzeby oraz poziom przygotowania. Ostatecznie sam decydujesz ile godzin będziesz pracować w danym tygodniu oraz kiedy te pracę rozpoczniesz lub kiedy będziesz chciał/a ją zintensyfikować.
REKRUTACJA
Rekrutacja odbywa się na podstawie oceny przesłanych przez kandydata/kę trzech nagrań:
wizytówka 2 minuty
Monolog 2-3 minuty
Piosenka 2-3 minuty
oraz
demo jeśli jest.
Prosimy również o wysłanie TECZKI (skany lub zdjęcia) zawierającej dokumentację ukończonych szkół, kursów (czas trwania, w jakich latach), lista udziału w spektaklach, filmach i serialach z każdorazowym określeniem wielkości roli (główna, drugoplanowa, epizodyczna).
 Na podstawie materiałów kadra kursu oceni czy kandydat spełnia wymagania określone przez ZASP oraz zaprosi wybrane osoby do uczestnictwa w kursie.
Opłata aplikacyjna (proces rekrutacji) wynosi 80 zł, 
dane do przelewu zostaną podane kandydatom drogą mailową
TERMIN NABORÓW: nabór jest prowadzony w trybie ciągłym
KADRA KURSU
Jagoda Pyrz – aktorka po egzaminie eksternistycznym w ZASP, instruktorka teatralna i Techniki Meisnera.
Bartłomiej Gola – absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego, oddział we Wrocławiu, debiutujący reżyser teatralny („Powiem mamie”, premiera 24.10.2020), instruktor teatralny i Techniki Meisnera.
Aleksandra Walusiak (piosenka) – aktorka, wokalistka, absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego w Olsztynie, instruktorka teatralna i Techniki Meisnera.
CENA ZAJĘĆ 150 zł/1h zegarowa